window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Weiss páli do vedenia Slovana: Mali sme byť pružnejší a bystrejší, nevyšiel nám prestup v posledný deň okna

BRATISLAVA - Tréner Weiss kritizuje vedenie Slovana. Mali sme byť pružnejší a bystrejší, prestup v posledný deň okna stroskotal
Zdroj: 45846
Zdieľajte:

Slovan Bratislava má pred sebou poriadne nabité mesiace. Okrem domácej ligovej a pohárovej súťaže bude bojovať v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy s Klaksvíkom, Olimpijou Ľubľana a LOSC Lille.

Po pohárovom triumfe vo Svätom Jure sa tréner Vladimír Weiss posťažoval na úzky káder. Chýbalo mu viacero zranených hráčov a tiež absentovali hráči pre reprezentačné povinnosti. "Dohrávali sme s chlapcami z béčka a s ôsmimi defenzívnymi, chýbalo nám dnes veľa ofenzívnych hráčov. Liga bude ťažká, pohár takisto," hovoril Weiss pre RTVS.

Prečítajte si aj

Boj o Kružliaka po nečakanom konci v Grécku: Tieto tri kluby majú záujem

Tréner Weiss chcel pred náročnou jeseňou posilniť káder. Vedenie pracovalo na posile, ale v posledný deň prestupového obdobia transfer krachol. "Nevyšiel nám prestup v posledný deň okna. Doťahovali sme ho a mali sme to sľúbené, nakoniec sme sa nedohodli. Nebudem však uvádzať ani klub, ani meno hráča. Mali sme byť trošku pružnejší. Nevyšlo to," posťažoval sa Weiss.

V súvislosti so stroskotaným prestupom v závere transferového obdobia nebol spokojný s prácou manažmentu klubu. "Teraz po okne môžete zobrať iba hráčov bez zmluvy alebo amatérov. Na túto úroveň je ťažké po skončení obdobia zohnať hráča. Samozrejme, dá sa všetko ešte urobiť, ale mali sme byť bystrejší."

Slovan má pred sebou dôležité previerky. V nedeľu sa predstaví v ligovom šlágri proti Dunajskej Strede a budúci týždeň odštartuje skupinovú fázu Konferenčnej ligy proti Klaksvíku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RTVS

Diskusia

Podobné články