Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Boj o Kružliaka po nečakanom konci v Grécku: Tieto tri kluby majú záujem

BRATISLAVA - Po vyhadzove z Grécka sa strhol boj o služby Dominika Kružliaka. Záujem majú tieto tri kluby!
Slovensko vyhralo na pôde Luxemburska.
Zdroj: FOTO TASR - Jaroslav Novák
Zdieľajte:

Bývalý kapitán Ružomberka a DAC Dunajská Streda Dominik Kružliak skončil nečakane predčasne v gréckom Volose. Na svoj prvý zahraničný angažmán nebude mať rodák z Liptovského Mikuláša najlepšie spomienky. V treťom zápase za grécky klub po zásahu rukou v pokutovom území spôsobil pokutový kop, ktorý AEK Atény premenili na víťazný zásah na 3:2.

Kružliak chce späť na Slovensko, posilní Slovan alebo Košice

Po zápase sa mal udiať incident, po ktorom šéf Volosu Achilleas Beos okamžite slovenského futbalistu vyhodil z klubu. "Neprajeme mu nič dobré, ale rozhodne si na neho budeme pamätať," šokujúco reagoval klub na koniec Kružliaka na sociálnej sieti.

Prečítajte si aj

Zavinil penaltu, ktorá rozhodla o prehre jeho tímu. Bývalý kapitán DAC dostal v Grécku okamžite padáka

Slovenský futbalista však dlho bez práce nezostane. Okamžite sa o neho strhol boj a jeho agent Michal Holeščák pre TVNOVINY.sk potvrdil záujem troch konkrétnych klubov: "Záujem prejavili maďarský Diósgyőr (DVTK), Slovan Bratislava a FC Košice." Dodáva však, že Kružliak má záujem o návrat na Slovensko: "Do úvahy prichádzajú len oba slovenské kluby, medzi ktorými sa rozhoduje. Maďarský klub pre neho nie je prioritou."

O budúcnosti Kružliaka bude definitívne rozhodnuté už v najbližšom čase. "Do piatka by určite malo dôjsť k podpisu zmluvy," dodal agent.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TVNOVINY.sk

Diskusia

Podobné články