Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Trnava béčko Slovana? Kmotrík reagoval na príchod hviezdy Spartaka aj reakciu trnavského kapitána

BRATISLAVA - FC Spartak Trnava ako béčko ŠK Slovan Bratislava? Generálny riaditeľ belasých Ivan Kmotrík si rýpol do odvekého rivala.
Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. počas tlačovej konferencie.
Generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. počas tlačovej konferencie. Zdroj: TASR - Pavel Neubauer
Zdieľajte:

Generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík mladší bol hosťom v najnovšom diele podcastu My sme Slovan Bratislava a núdza o zaujímavé témy a názory rozhodne nebola.

Kmotrík sa rozhovoril o ambíciách a cieľoch fortunaligového šampióna v budúcej sezóne a pochopiteľne sa vyjadril aj k v posledných dňoch medializovanému príchodu hráča trnavského Spartaku Kyriakosa Savvidisa.

"Až čas ukáže, bude to jeho slobodné rozhodnutie. Ak by sa tak stalo, nebude prvý, kto by prišiel z Trnavy. To nejakým spôsobom odzrkadľuje nastavenie tých hráčov. Vnímam to tak, že k nám chcú ísť zo slovenskej ligy všetci," uviedol Kmotrík a s úsmevom dodal na adresu trnavského kapitána: "Možno pardon, našiel by sa Mikovič. On stále nepochopil, ako funguje futbal. On je proste iný."

Prečítajte si aj

Kevin Wimmer s hviezdou Tottenhamu Sonom.Prestup za 20 miliónov €, hrával za Tottenham: Prvá letná posila Slovana bude obrovská

Kapitán Trnavy totiž ostro reagoval na medializovaný odchod Savvidisa s tým, že ho vnímal ako slušného chlapca, ktorý to má v hlave upratané a že sa mu nechce veriť, že by prešiel k úhlavnému rivalovi a uverí až keď uvidí jeho fotku s dresom Slovana.

"Trnava je naše béčko, ako som sa dočítal. Že už toľko hráčov odtiaľ prišlo, že sú v podstate naše béčko. Každý klub si nejakým spôsobom nájde postavenie, ja za to nemôžem," pokračoval Kmotrík.

"Pri Abenovi a Lovatovi to zafungovalo výborne. Niekedy musíte mať mužstvo, kde sa rozohrajú. To B-mužstvo, ako sa hovorí. Nám to tak vyšlo väčšinou z tej Trnavy," doplnil Kmotrík na podnet jedného z fanúšikov, aby Mikoviča kúpil a preradil do rezervného tímu.

Prečítajte si aj

Adrián Chovan, Slovan Bratislava.Slovan už má náhradu za Chovana: Toto bude nová jednotka belasých

Úradujúci ligový majster aktuálne rieši aj budúcnosť na brankárskom poste, kde sa belasí rozlúčia s Adriánom Chovanom. Kmotrík potvrdil rokovania s gólmanom z Česka, Poľska a Slovenska.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články