Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Trénerská zmena na Liptove: Peter Struhár skončil na lavičke MFK Ružomberok

RUŽOMBEROK - Tréner Peter Struhár nebude pokračovať na lavičke MFK Ružomberok. Vedenie fortunaligového futbalového klubu sa rozhodlo nepredĺžiť s 39-ročným koučom zmluvu. Súčasný kontrakt mu vyprší 31. mája 2023.
Tréner Peter Struhár nebude pokračovať na lavičke MFK Ružomberok.
Tréner Peter Struhár nebude pokračovať na lavičke MFK Ružomberok. Zdroj: TASR - Radovan Stoklasa
Zdieľajte:

Struhár pôsobil v pozícii hlavného trénera Ružomberka dve sezóny. V tej prvej obsadil s Liptákmi v najvyššej súťaži striebornú priečku, v druhej po spadnutí do skupiny o udržanie sa skončil MFK na 7. mieste, čo nenaplnilo predsezónne ciele klubu.

"Ruži" následne nevyšlo ani play off o Európsku konferenčnú ligu, vo finálovom súboji o miestenku v EKL prehrala s MŠK Žilina 1:3. V pondelok padla definitíva, že ďalšiu sezónu už Struhár pod Čebraťom nepridá.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss s trofejou so spoluhráčmi oslavuje titul Slovana.Weiss vymenoval štyri hviezdy slovenskej ligy: Všetci by mohli hrať v Slovane, máme o nich záujem

"Spolu sme si sadli a vyhodnotili naše pôsobenie v sezóne 2022/2023. Zároveň sme trénerovi Struhárovi oznámili, že ďalej v klube nebude pokračovať. Zmluva, keďže mužstvo sa nedostalo do nadstavbovej skupiny o titul, mu skončí 31. mája 2023. Momentálne riešime post hlavného trénera i zloženie celého realizačného tímu," uviedol generálny riaditeľ MFK Ružomberok Ľubomír Golis.

Meno nového trénera chce vedenie klubu oznámiť v najbližších dňoch.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články