window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Weiss vymenoval štyri hviezdy slovenskej ligy: Všetci by mohli hrať v Slovane, máme o nich záujem

BRATISLAVA - Tréner Slovana Vladimír Weiss zmienil štyri hviezdy slovenskej ligy. Všetci by mohli hrať v Slovane, máme o nich záujem, dodal.
Zdroj: 45113
Zdieľajte:

ŠK Slovan Bratislava získal majstrovský titul piaty rok v rade a pripravuje sa na letný boj o miestenku v skupinovej fáze pohárovej Európy. Vedenie a realizačný tím si uvedomujú, že potrebujú vystavať kvalitný káder a doplniť niekoľko zaujímavých posíl.

Niektoré z nich by mohli byť aj zo slovenskej najvyššej súťaže, čo potvrdil tréner Vladimír Weiss starší po ceremoniáli Jedenástka sezóny, na ktorom sa udeľovali individuálne ocenenia.

Prečítajte si aj

Kmotrík mladší: Chovan v Slovane končí, ohľadom Čakvetadzeho sú tri možnosti

„Tí hráči, čo sú tam, sú výborní. Všetkých by som do Slovanu bral. Či už sú to brankár Belko, Káčer, Polievka či Bartoš. Všetko sú to hráči, ktorí by mohli hrať v Slovane,“ menoval konkrétnych hráčov z Jedenástky sezóny tréner Weiss, cituje ho portál Sportnet.

„Uvidíme, čo sa Slovanu podarí. Máme o nich záujem,“ dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sportnet

Diskusia

Podobné články