Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Šéf DAC-u v maďarskej televízii: Titul nám môžete ukradnúť len raz! Ak by nám dali tú jedenástku, dnes sme majstrami

DUNAJSKÁ STREDA - Titul nám môžete ukradnúť len raz! Ak by nám dali tú jedenástku, dnes sme majstrami. Hovoril šéf DAC-u v maďarskej televízii.
Juraj Kucka v záverečnej roztržke na ihrisku.
Zdroj: TASR - Jaroslav Novák
Zdieľajte:

DAC Dunajská Streda ešte v záverečnej fáze sezóny viedla a siahala po majstrovskom titule. Napokon skončila druhá za Slovanom Bratislava, o dva body. Belasým sa podarilo predĺžiť svoju nadvládu, titul získali piaty rok po sebe.

„Už viackrát som povedal, že toto mužstvo je najlepším v dejinách DAC-u a to sme potvrdili. Dnes bol tento tím najlepším, zajtra bude ešte lepším,“ vyhlásil majiteľ Dunajskej Stredy Oszkár Világi pre maďarskú televíziu M1.

DAC mal šesťbodový náskok pred Slovanom, ale napokon toto vedenie nedokázal udržať. Mohol za to aj nezvládnutý šláger s belasými plný kontroverzných rozhodnutí rozhodcu.

Prečítajte si aj

Vľavo Matúš Rusnák (MŠK Žilina) a Jakub Považanec (FK Jablonec).VIDEO Slovenský reprezentant to v Česku schytal od diváka: Nasledovalo rezolútne gesto do hľadiska!

„Majstrovský titul môžete DAC-u ukradnúť len raz. Práca vždy prinesie svoje výsledky, takže raz to príde. Príde to! Myslím si, že aj teraz sme ho mohli získať. Ak by nám v 60. minúte dali tú jedenástku, tak by sme dnes zrejme boli majstrami,“ vyhlásil Világi.

DAC Dunajská Streda získal vstupenku do prvého predkola Európskej konferenčnej ligy.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: M1

Diskusia

Podobné články