VIDEO Slovenský reprezentant to v Česku schytal od diváka: Nasledovalo rezolútne gesto do hľadiska!

JABLONEC - Futbalisti FK Jablonec zdolali v nadstavbovej skupine o záchranu českej Fortuna ligy FC Zbrojovka Brno najtesnejším rozdielom 1:0, keď triumf domácich zariadil už v 28. minúte Jan Král.
Zdroj: 45127

Už tradične v základe domácich nechýbal 32-ročný slovenský reprezentant Ján Považanec, ktorý sa počas súboja nechal trochu uniesť. Na pokriky fanúšika z tribúny v 25. minúte zápas, aby už išiel radšej vystriedať, totiž odpovedal rezolútnym gestom.

VIDEO Nepochopiteľný skrat v pražskom derby: Spartu bizarne posadil na koňa brankár súpera!

Považanec sa na kričiaceho fanúšika v hľadisku otočil a odpovedal zdvihnutými prostredníkmi, čo hovorí za všetko. Člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie odohral celý zápas a jeho Jablonec sa vďaka najtesnejšej výhre definitívne zachránil medzi českou elitou.

Považanec má v tejto sezóne v drese Jablonca na konte štyri góly a rovnaký počet asistencií, dostal aj päť žltých kariet a jednu červenú.

Zdroje informácií: futbalovysvet.sk, TASR