VIDEO Fanúšikovia zostali pohoršení, hráči žiadali červenú kartu: Mbappé kopol do ležiaceho protihráča!

BREST - Protihráči žiadali červenú, fanúšikovia sa pohoršujú! Mbappé kopol do ležiaceho protihráča.
Zdroj: 44593

Kylian Mbappé sa stal hrdinom PSG v stretnutí francúzskej Ligue 1, keď v 90. minúte rozhodol o výhre na pôde Brestu 2:1.

Mala to byť červená? Mbappé kopol do ležiaceho protihráča

Zároveň bol aj negatívnym hrdinom zápasu, pretože v 86. minúte sa dostal do potýčky s Harisom Belkeblom.

Po súboji spadol hráč Brestu na trávnik, chytil Mbappého za nohu, na čo hviezdny útočník reagoval kopancom do ležiaceho protihráča. Obaja dostali žltú kartu.

Cristiano Ronaldo na tréningu.Plat 6000 eur, ale aj zmluva o smrti. Šokujúce detaily zmlúv Ronalda a jeho zamestnancov

Spoluhráč Belkeblu Pierre Lees-Melou sa po zápase posťažoval na to, že keby to bol niekto iný a nie Mbappé, videl by za svoj zákrok červenú kartu.

„Nebudeme sa na to vyhovárať, ale rád by som vedel, či ak by to isté urobil iný hráč, bol by potrestaný rovnakým spôsobom? Rozhodca mi povedal, že zásah nebol dostatočne silný," cituje Canal+ hráča Brestu.

Mbappého konanie voči protihráčovi ležiacemu na trávniku vyvolalo negatívne reakcie aj v príspevkoch fanúšikov na sociálnych sieťach.

Zdroj informácií: Canal+