VIDEO Messi, Messi! Cristiano Ronaldo to v Saudskej Arábii schytal od trénera aj od fanúšikov

RIJÁD - Zdá sa, že Cristiano Ronaldo to po prestupe do Saudskej Arábie bude mať náročnejšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.
Cristiano Ronaldo to schytal od fanúšiko Al-Nassr.
Cristiano Ronaldo to schytal od fanúšiko Al-Nassr. Zdroj: TASR/AP

Portugalská hviezda sa ani v druhom stretnutí v drese nového klubu nedokázala strelecky presadiť a v semifinále Superpohára proti Al-Ittihad dokonca odchádzal z ihriska ako porazený.

Ronaldo mal pritom veľkú šancu, ktorej premenením by vyrovnal na 1:1 a tréner Al-Nassr Rudi García po zápase priznal, že išlo o jeden z kľúčových momentov celého zápasu. V prvom dejstve si pekne naskočil na center spoluhráča, ale hlavičkou trafil len dobre stojaceho brankára.

Ronaldo v premiére za Al-Nassr.Šokujúci rozchod Cristiana Ronalda

"Jednou z vecí, ktorá zmenila priebeh stretnutia, bola šanca, ktorú Cristiano Ronaldo nepremenil v prvom polčase," uviedol Rudi García po zápase. Namiesto vyrovnania prišiel gól na druhej strane a Al-Nassr šiel do kabín za nepriaznivého stavu 0:2, zápas napokon prehral 1:3.

"Gratulujem Al-Ittihad, v prvom polčase boli omnoho lepší ako my. V druhom polčase sme hrali dobre, ale bohužiaľ sa to nepremietlo do výsledku," dodal bývalý kouč rímskeho AS či francúzskeho Lyonu.

Diego Simeone dáva pokyny hráčom vo štvrťfinále španielskeho futbalového pohára Copa del Rey.VIDEO Diego Simeone po pohárovom obrate Realu prehovoril o odchode z Atlética: Tímu odovzdávam všetko, čo viem

Po záverečnom hvizde prišla pre portugalskú superstar ľadová sprcha, keď fanúšikovia súpera nahlas posmešne skandovali meno Lionela Messiho. Ďalšiu šancu na strelenie gólu Ronaldo dostane 3. februára v súboji proti Al Fateh.