Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Agent Škriniara prehovoril: To Inter ho dal na prestupový trh! V Miláne nepodpíšeme, rokujeme aj s inými klubmi ako PSG

MILÁNO - Veľmi zaujímavé veci prezradil agent Milana Škriniara. Nebol to Slovák, kto inicioval odchod z Interu a rokovania prebiehajú nielen s PSG!
Milan Škriniar po vylúčení.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Milan Škriniar musel prehrýzť ťažkú domácu prehru s Empoli (0:1) a okrem toho aj svoje vylúčenie v 40. minúte po dvoch žltých kartách. Slovenský obranca predčasne opustil trávnik a už je potvrdené, že opustí aj Inter Miláno.

Škriniar odchádza, rokuje nielen s PSG

Potvrdil to Škriniarov agent Roberto Sistici. „V tomto momente neexistuje možnosť predĺženia spolupráce,“ hovoril otvorene pre Telenord. Návrh novej zmluvy a ponúkané platové podmienky od Interu jednoducho nespĺňajú Škriniarove predstavy.

Škriniar je teda na odchode z Interu. Otázkou je, či odíde už v zime alebo až v lete. Podľa posledných správ Inter nechce predať svojho kľúčového obrancu a kapitána v zime pod 20 miliónov eur.

Ďalšou otázkou zostáva, kam povedú kroky slovenského reprezentačného kapitána? Najviac sa hovorí o PSG, ktorý chcel Škriniara už v lete a ponúka mu zaujímavé platové podmienky aj luxusný podpisový bonus. Tréner Christophe Galtier berie príchod Škriniara ako hotovú vec.

Prečítajte si aj

Škriniar a Dimarco sa tešia z gólu.PSG chce Škriniara zasypať peniazmi: Z tých súm sa točí hlava!

„Nedokážem vám povedať, či sa Milan Škriniar pripojí v januári, alebo v lete. Sledujeme ho dlho. Mysleli sme si, že už minulé leto bol blízko k prestupu,“ vyhlásil tréner PSG pre BeIN Sports.

Možno však budú v Paríži znova sklamaní, ako v lete, keď stroskotali rokovania s Interom na prestupovej čiastke. Škriniarov agent totiž potvrdil, že v hre je nielen prestup do Paríža. „Rokujeme s viacerými klubmi mimo Talianska," priznal Sestici.

Prestup inicioval v lete Inter, nie Škriniar

Objasnil tiež, ako sa vyvinula situácia s Interom Miláno a že to nebol Milan Škriniar, kto v lete inicioval zahájenie aktivít smerujúcich k odchodu zo San Sira.

„Pravdou je, že rozhodnutie umiestniť Milana Škriniara vlani v lete na prestupový trh spravil klub, nie hráč. Viedlo to k rokovania s PSG, o ktorých sme boli informovaní. Keď v určitom bode stroskotali, hráč to prijal bez problémov. Rešpektoval kontrakt ako pravý profesionál," vysvetľoval agent.

„Počas jesene sme reagovali na všetky žiadosti Interu o stretnutie ohľadom novej zmluvy. Po sérii predbežných rokovaní sme predložili naše finančné požiadavky. Začiatkom novembra pripravil Inter návrh zmluvy," pokračoval Sestici.

„Pred Vianocami som oznámil klubu rozhodnutie neprijať návrh zmluvy. V januári pred Superpohárom som informoval Inter, že si vypočujeme ponuky iných klubov. No opakujem, nevynechali sme ani jedno stretnutie so zástupcami Interu,“ dodal Škriniarov agent.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: BeIN Sports, Telenord

Diskusia

Podobné články