Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Vinícius sa smial, fanúšikovia zúria: VIDEO z tlačovky Brazílie s nepozvaným hosťom valcuje internet!

DAUHA - Nie je žiadne tajomstvo, že po tréningovom centre brazílskej futbalovej reprezentácie na MS v Katare vandrujú túlavé mačky, no jedna z nich si v stredu našla cestu aj na tlačovú konferenciu.
Vinícius Júnior sa rozosmial počas tlaćovky potom, čo mačka vyskočila na stôl.
Vinícius Júnior sa rozosmial počas tlaćovky potom, čo mačka vyskočila na stôl. Zdroj: TASR/AP - Andre Penner
Zdieľajte:

Kým Vinícius Júnior odpovedal na otázky novinárov v presscentre štadióna Grand Hamad v Dauhe, mačka vyskočila na stôl hneď vedľa futbalistu.

Útočník Realu Madrid sa na situácii schuti zasmial, ale druhý Vinícius pri stole nemal toľko pochopenia pre nepozvaného hosťa. Hovorca brazílskej reprezentácie Vinícius Rodrígues mačku najprv párkrát pohladil, potom oboma rukami chytil za srsť a trochu necitlivo pustil na zem.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo v súboji s Kóreou.Portugalsko reaguje na údajné hrozby Ronalda o odchode z tímu: Ďalšia demonštrácia jeho oddanosti spoločnej veci

Video sa ihneď začalo šíriť na sociálnych sieťach a množstvo užívateľov vyčítalo hovorcovi jeho konanie. Inému Viníciusovi Rodríguesovi, reportérovi brazílskej televízie, sa podľa portálu Metrópoles mali kvôli tomu dokonca vyhrážať.

Prečítajte si aj

Argentínčan Lionel Messi.Ostré vyjadrenie pred vzájomným stretom! Di Maria: Van Gaal bol najhorší tréner mojej kariéry, toto mi urobil

Skúsenosti majú aj Angličania

Svoje skúsenosti s túlavými mačkami v Katare majú aj anglickí reprezentanti. I keď majú v znaku troch levov, ich neoficiálnym maskotom v dejisku šampionátu sa stal Dave, ktorý sa promenáduje po ich hoteli.

Obranca Kyle Walker dokonca vyhlásil, že by si mačku adoptoval a odviezol naspäť do Británie. "Ak vyhráme majstrovstvá sveta a ak ju budem môcť zobrať, tak si ju adoptujem. Ja a John sa o ňu budeme starať... Dáme ju do tréningového centra City," citoval ho The Telegraph. S reprezentačným a klubovým spoluhráčom Johnom Stonesom dali meno aj druhej túlavej mačke na hoteli - Paulovi.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články