VIDEO Nastúpili v hviezdnom zložení: Top favorit MS v generálke zlyhal s outsiderom!

KUVAJT - Futbalisti Belgicka šokujúco na neutrálnej pôde v Kuvajte prehrali v generálke na majstrovstvá sveta v Katare 1:2 s Egyptom.
Futbalisti Belgicka nezvládli generálku na MS.
Futbalisti Belgicka nezvládli generálku na MS. Zdroj: TASR/Jean-Christophe Bott

Jeden z TOP favoritov celého turnaja tak po septembrovej prehre s Holandskom (0:1) prehral už druhé stretnutie po sebe a to dnes favorit nastúpil s hviezdnymi menami v základnej zostave.

Trest ho neminie: Niekdajší legendárny reprezentačný kanonier ide do väzenia!

V belgickej základnej zostave nechýbali najväčšie hviezdy Kevin De Bruyne, kapitán Eden Hazard alebo brankár Thibaut Courtois, napriek tomu "Červení diabli" po prvom polčase prehrávali po góle Mustafu Muhammada. Hneď po prestávke pridal ďalší zásah Trézéguet, striedajúci Lois Openda štvrťhodinu pred koncom iba znížil.

Belgicko vstúpi do svetového šampionátu v Katare v stredu proti Kanade, v skupine červených diablov ešte preverí Maroko a Chorvátsko, Egypt sa na MS neprebojoval.