Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Počas zápasu vytiahol zbraň na rozhodcu: Obrovský škandál priniesol maďarskému futbalistovi najtvrdší trest!

BUDAPEŠŤ - V Maďarsku sa o škandál postaral futbalista v nižšej súťaži. Podľa denníka La Gazzetta dello Sport dostal doživotný zákaz činnosti za to, že počas zápasu vytiahol zbraň na asistenta rozhodcu.
Kristián Tóth počas zápasu vytiahol zbraň na asistenta rozhodcu.
Kristián Tóth počas zápasu vytiahol zbraň na asistenta rozhodcu. Zdroj: KISALFÖLD
Zdieľajte:

K incidentu došlo ešte 7. novembra. Na sociálnej sieti si otec asistenta rozhodcu všimol fotografiu jedného z hráčov, ako stojí so zbraňou vedľa autovej čiary a mieri na arbitra. Čiarový rozhodca to oznámil vedeniu klubu, ktoré obratom informovalo Maďarskú futbalovú federáciu. Tá na muža podala trestné oznámenie.

Prečítajte si aj

John Carew pôjde do väzenia.Trest ho neminie: Niekdajší legendárny reprezentačný kanonier ide do väzenia!

Neskôr ho identifikovali ako futbalistu Kristiána Tótha z tímu Tényő SE. Hráča diskvalifikovali na doživotie, začali proti nemu aj trestné stíhanie za obťažovanie a vyhrážanie.

Bol to len vtip

"Bol to len vtip, nemal som v úmysle niekomu ublížiť. Zbraň patrila synovi jedného z hráčov na ihrisku, je to len plastová hračka. V tej chvíli mi ani nenapadlo, aké následky môže mať neuvážený žart, aj som to hneď oľutoval. Je mi to veľmi ľúto, bolo to mimoriadne hlúpe. Spôsobil som problémy ostatným, sebe a aj športu," povedal diskvalifikovaný futbalista.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články