Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Napätie sa dalo krájať: Bruno Fernandes chladne pozdravil Cristiana Ronalda po jeho škandalóznom rozhovore

DOHA - Chladný pozdrav Bruna Fernandesa v šatni Portugalska po škandalóznom rozhovore Cristiana Ronalda.
Cristiano Ronaldo United.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Na sociálne siete sa dostalo video prvého stretnutia Bruna Fernandesa a Cristiana Ronalda po škandalóznom rozhovore 37-ročného hviezdneho útočníka. Ronaldo verejne kritizoval trénerov Manchesteru United, vedenie a politiku "červených diablov". Zdá sa, že Fernandes sa v tejto situácii postavil na stranu klubu.

Bruno Fernades chladne pozdravil Ronalda

Bruno Fernandes prišiel do šatne portugalskej reprezentácie, ktorá sa pripravuje na MS v Katare. Cristiano Ronaldo mu podal ruku, no v prvom momente sa zdalo, ako by to Fernandes ignoroval. Položil si svoje veci a so sklopeným pohľadom Ronalda chladne odzdravil a hneď sa mu otočil chrbtom.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo v predzápasovej rozcvičke.VIDEO Cristiano Ronaldo sám požiadal o kontroverzný rozhovor, hrozí mu miliónová pokuta

Ronaldo čelí veľkej kritike za to, že sa rozhodol verejne sťažovať na pomery v Manchesteri United. Novinár Piers Morgan neskôr sám priznal, že Ronaldo ho oslovil ako prvý so záujmom spraviť tento rozhovor a vedel, že bude čeliť kritike s vedomím, že "pravda môže bolieť".

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články