Po historickom postupe ľadová sprcha: Majstrovský Slovan zostrelil štvorgólový hrdina Žiliny!

ŽILINA - Futbalisti MŠK Žilina zdolali v nedeľnom zápase 13. kola obhajcu titulu Slovan Bratislava hladko 4:1.
Zdroj: 43570

"Šošoni" zastavili sériu piatich zápasov bez víťazstva, Slovan prehral po tretí raz v sezóne. "Belasí" sú naďalej na čele tabuľky s 35 bodmi, druhá Dunajská Streda stráca tri.

Žilinčania nastúpili do zápasu so snahou o prelomenie negatívnej série, Slovan nezdolali už dlhých 17 zápasov. Tento plán začali napĺňať v prvom polčase, tromi gólmi sa blysol reprezentant do 21 rokov Adrián Kaprálik. Ten istý hráč dal po prestávke aj štvrtý gól, Slovan v závere už len skorigoval skóre.

Posilní hviezdny legionár Slovana slovenskú reprezentáciu? Robí sa na tom, prezradil Kmotrík starší