Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kmotrík starší zrušil všetky funkcie vo vedení Slovana: Belasí majú nového športového riaditeľa a nie len to

BRATISLAVA - Novým športovým riaditeľom futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava sa stal Róbert Tomaschek.
Gólové oslavy futbalistov ŠK Slovan Bratislava po penaltovom góle.
Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Do klubu prichádza aj bývalý slovenský reprezentant Róbert Vittek na pozíciu riaditeľa pre medzinárodné vzťahy. Informovala stránka sport24.pluska.sk.

"Rozhodol som sa zrušiť všetky doterajšie funkcie vo vedení klubu. Róberta Tomascheka sme vymenovali za športového riaditeľa a Roba Vitteka za šéfa pre medzinárodné vzťahy. V nasledujúcich dňoch oznámime mená ďalších ľudí, ktorí pribudnú do vedenia klubu,“ povedal majiteľ, prezident a predseda predstavenstva klubu Ivan Kmotrík starší.

Prečítajte si aj

Červená karta (Ilustračné foto).VIDEO Reprezentačný škandál s brutálnym koncom: Hlavička ála Zidane predčasne ukončila zápas!

Personálne zmeny prišli po prehre Slovana v Európskej konferenčnej ligy (EKL) na ihrisku arménskeho Pjunika Jerevan 0:2. "Prekvapilo ma, že ma majiteľ klubu oslovil s ponukou. Vyrastal som v tomto klube a Slovan mám hlboko v srdci a aj preto som nemohol povedať nie," povedal Vittek.

Najskôr skončili športový riaditeľ Richard Trutz a všetci skauti. V predchádzajúcom týždni odstúpil z postu generálneho manžéra aj Ivan Kmotrík ml.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články