Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Tréner Brazílie reaguje na vyjadrenia hviezdneho Mbappého: My nehráme s Azerbajdžanom!

SAO PAULO - Juhoamerická kvalifikácia na MS vo futbale je podľa trénera brazílskej reprezentácie Tita kvalitnejšia než európska.
Tréner Brazílie Tite.
Tréner Brazílie Tite. Zdroj: TASR - Martin Baumann
Zdieľajte:

Kormidelník tak reagoval na dávnejšie vyjadrenie Kyliana Mbappého, ktorý uviedol, že reprezentácie zo "starého kontinentu" majú výhodu kvalifikačných zápasov na svetovej úrovni.

My nehráme s Azerbajdžanom

"Pri všetkej úcte, my nehráme s Azerbajdžanom. Nemáme nikoho, kto by nám dal vydýchnuť," uviedol Tite pre DPA. Mbappé na jar povedal, že juhoamerický futbal nie je tak rozvinutý ako ten európsky. "Možno rozprával o zápasoch Ligy národov alebo prípravných stretnutiach. Tunajšia kvalifikácia má však oveľa vyššiu úroveň než ich skupinová fáza," dodal kouč Brazílie ohľadom kvalifikácie pod hlavičkou Juhoamerickej futbalovej konfederácie (CONMEBOL).

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo reaguje na mediálne dohady.Cristiano Ronaldo obvinený z ublíženia na zdraví: Polícia uzavrela prípad týkajúci sa incidentu s fanúšikom

Dvadsaťtriročný útočník získal s Francúzskom majstrovský titul v roku 2018. Krajina tak predĺžila šnúru triumfov európskych tímov na štyri, čo je najdlhšia séria reprezentácii z jedného kontinentu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články