Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Cristiano Ronaldo obvinený z ublíženia na zdraví: Polícia uzavrela prípad týkajúci sa incidentu s fanúšikom

MANCHESTER - Portugalského futbalistu Cristiana Ronalda napomenula polícia po incidente z minulej sezóny, keď vyrazil fanúšikovi Evertonu telefón z ruky.
Cristiano Ronaldo reaguje na mediálne dohady.
Zdroj: TASR/AP - Ian Walton
Zdieľajte:

Vec je nateraz uzavretá

Polícia v Merseyside začala vyšetrovanie po tom, čo sa objavilo video, v ktorom sa zdá, že Ronaldo vyrazil mobilný telefón fanúšika na zem, keď odchádzal smerom k tunelu po prehre United 0:1. "Obvinenie sa týka incidentu po futbalovom zápase Evertonu proti Manchestru United v Goodison Parku v sobotu 9. apríla. Môžeme potvrdiť, že 37-ročný muž sa dobrovoľne zúčastnil a bol vypočúvaný v súvislosti s obvinením z ublíženia na zdraví. Vec bola riešená formou podmienečného dohovoru a nateraz je uzavretá," píše sa v stanovisku polície.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo reaguje na mediálne dohady.Cristiano Ronaldo reaguje na dohady médií: Šíria o mne klamstvá, čoskoro sa všetci dozvedia pravdu!

Ronaldo sa ospravedlnil

Ronaldo sa po incidente ospravedlnil na sociálnych sieťach za svoj "výbuch" a pozval priaznivca, aby sledoval zápas na Old Trafforde "na znak fair-play a športového ducha". Portugalský útočník po zápase na svojom instagramovom účte uviedol: "Nikdy nie je ľahké vyrovnať sa s emóciami v ťažkých chvíľach. Napriek tomu musíme byť vždy úctiví, trpezliví a ísť príkladom všetkým mladým, ktorí milujú túto krásnu hru." Informovala agentúra DPA.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články