Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Takmer dve tisícky divákov na zápase ôsmej ligy: Martin Škrtel svoju premiéru okorenil aj gólom!

RÁZTOČNO - Na premiérový zápas v drese rodného Ráztočna nastúpil aktuálne už 37-ročný Martin Škrtel, ktorý prilákal na tribúny až 1700 divákov a tých rozjasal aj premiérovým gólom.
Martin Škrtel a jeho gólové oslavy.
Martin Škrtel a jeho gólové oslavy. Zdroj: FK Hajskala Ráztočno - Ladislav Szibilla
Zdieľajte:

Dlhoročný reprezentačný kapitán Slovenska je vo ôsmej lige v tíme FK Hajskala Ráztočno na hosťovaní z materského klubu FC Spartak Trnava a cez víkend nastúpil na svoje premiérové vystúpenie v drese rodného klubu.

Ráztočno v druhom kole privítalo OFK Slávia Chrenovec-Brusno a na tribúnach súboja ôsmej ligy A sa objavili takmer dve tisícky divákov, ktorí boli zvedaví na vystúpenie Škrtela. Ten v úvodnom ligovom kole v Bojniciach (3:3) ešte v tíme hostí z Ráztočna chýbal a premiéry sa dočkal až teraz na domácej pôde.

Prečítajte si aj

László Bénes a jeho gólové oslavy.VIDEO Lepšie to už trafiť nemohol: László Bénes v Nemecku strelil výstavný gól!

Diváci sa opäť dočkali ofenzívneho duelu plného gólov, keď samotný Škrtel v 40. minúte zvyšoval už na 3:1 v prospech domácich a toto skóre zostalo na svetelnej tabuli až do 79. minúty zápasu.

V záverečnej niečo viac ako desaťminútovke boli ešte diváci svedkami ďalších štyroch gólov a poriadnej drámy, keď domáci celok zvíťazil napokon len tesne 5:4 a so štyrmi bodmi po dvoch ligových kolách figuruje na štvrtej priečke. Škrtel s ikonickou 37-kou na drese odohral v drese Ráztočna celý zápas, najbližšie sa Škrtel a spol. predstavia v treťom ligovom kole na pôde TJ Priehrada Nitrianske Rudno B.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články