VIDEO Lepšie to už trafiť nemohol: László Bénes v Nemecku strelil výstavný gól!

BIELEFED - Futbalisti Arminie Bielefeld podľahli v štvrtom kole druhej najvyššej nemeckej súťaže na domácej pôde Hamburgu 0:2 a prsty v tom mal aj slovenský reprezentant László Bénes.
Zdroj: 42993

24-ročný rodák z Dunajskej Stredy v 74. minúte po prihrávke holandského spoluhráča Ludovita Reisa vyslal na bránku domácich smrtonosný projektil spoza šestnástky a domáci gólman Stefanos Kapino z Grécka nemal žiadnu šancu.

Nadšený komentátor označil delový zásah Bénesa za blesk a fanúšikovia Hamburgu okamžite oslavovali, rovnako ako aj slovenský reprezentant. Ten gólom nadviazal na vedúci zásah spoluhráča Konigsdorffera z 28. minúty a po záverečnom hvizde sa s tímom radoval z víťazstva 2:0.

Barcelona so všetkými hviezdnymi posilami a hrať môže aj Dembélé: Otáznik visí len nad štartom jedinej posily

Futbalisti Hamburgu majú po štyroch kolách na konte tri výhry a jedinú prehru utrpeli v druhom kole v domácom súboji s Rostockom (0:1). Bénes a spol. sa nachádzajú na tretej priečke, ale vedúce duo Paderborn a Heidenheim má rovnaký počet bodov ako Hamburg.