Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

V Európe ho nechcú: Cristiana Ronalda sleduje slávny klub z Južnej Ameriky

MANCHESTER - Prekvapujúci presun Cristiana Ronalda do Južnej Ameriky?
Cristiano Ronaldo v drese Man UTD.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo požiadal začiatkom leta vedenie Manchesteru United o prestup. Úvodné týždne prípravy vrátane predsezónneho turné v Ázii vynechal. Údajne z rodinných dôvodov.

Snahu opustiť Old Trafford potvrdil aj jeho prvý príchod na základňu Man UTD po letnej pauze. Prišiel v sprievode agenta Jorgeho Mendesa. Stretnutia sa mal zúčastniť aj legendárny Sir Alex Ferguson.

V prvom prípravnom zápase sa Ronaldo dohadoval pri postrannej čiare s trénerom Erikom ten Hagom. Hviezdny Portugalčan duel opustil predčasne, čo kouč ten Hag komentoval jednoznačne: "Neakceptovateľné."

Ten Hag netají, že chce do sezóny vstúpiť s Ronaldom na lavičke.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo v drese Man UTD.Horúca diskusia s ten Hagom, predčasný odchod zo štadióna a tvrdé rozhodnutie, ktoré Ronaldo ťažko prehltne

Jeho agent Jorge Mendes v lete rozhodil siete a ponúkal prominentného klienta viacerým gigantom. Ale Bayern Mníchov, FC Chelsea či PSG verejne deklarovali, že nemajú o Ronalda záujem.

Bude hľadať svoje pôsobisko na inom kontinente?

Záujem netají slávny brazílsky tím Corinthians, v ktorom pôsobí napríklad bývalá hviezda londýnskej Chelsea Willian.

Corinthians netají záujem o Cristiana Ronalda

„Je to pravda, snívam vo veľkom. Nie sú tu Willian a Renato Augusto? Vo futbale je možné všetko a pre Corinthians musím urobiť maximum," povedal prezident brazílskeho klubu Duilio Monteiro Alves pre Mundo Deportivo.

„Je to možné? Neviem. Túto možnosť sme neštudovali, neskúšali. My ho však sledujeme. Predstavte si, že by zrazu chcel hrať v Brazílii," dodal.

Nájde Cristiano Ronaldo únik zo svojej situácie na Old Trafforde napokon v Južnej Amerike?

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Mundo Deportivo

Diskusia

Podobné články