Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Teixeria si ešte na prvý štart v PL bude musieť počkať

Slovenský futbalový obranca Dionatan Teixeira z anglického Stoke City je už po operácii zlomenej nohy, ktorú bude až do konca roka "zdobiť" sadra.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

V rozhovore pre oficiálny web jeho zastupiteľskej agentúry CSM – Agency brazílsky rodák uviedol, že ho momentálny stav veľmi mrzí, pretože cítil, že by si mohol pripísať na konto prvý štart v Premier League.

Teixeira sa vážne zranil v rovnaký deň ako jeho bývalý spoluhráč zo slovenského výberu do 21 rokov Norbert Gyömbér (prvá novembrová streda-pozn.). Na tréningu mu spoluhráč v súboji prišliapol nohu a 193 cm vysoký ľavák musel pod skalpel. "V súboji mi prišliapol spoluhráč Palacios pravú nohu. Vedel som, že je zle. Moje predtuchy sa naplnili, mám zlomené kostičky v chodidle. Bol som smutný. V predchádzajúcom kole Premier League proti West Hamu som už sedel na lavičke. A v nedeľu som mal veľmi dobrú šancu nastúpiť na ihrisku Tottenhamu a pripísať si prvý štart v anglickej lige. Smola," povedal pre web csm-agency.sk. "Sedím s vyloženou nohou, na ktorej je sadra. Mal by som ju mať do konca roka. Pozitívom je to, že som častejšie s mojou manželkou Jessicou a so synom Miguelom," dodal.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články