VIDEO Slovan spoznal prípadného súpera v ďalšom predkole Ligy majstrov, šokujúci skrat švédskeho majstra

BRATISLAVA - Futbalisti azerbajdžanského tímu FC Karabach Agdam postúpili do 3. predkola Ligy majstrov. Po domácom víťazstve 3:2 nad FC Zürich remizovali v utorňajšej odvete na švajčiarskej pôde 2:2 po predĺžení.
Zdroj: 42888

V 3. predkole nastúpi Karabach proti Slovanu Bratislava alebo Ferencvárosu Budapešť, ich odvetný súboj sa na Tehelnom poli začal o 20.30 h. Po polčase prehrával Slovan 0:2, v prvom zápase zvíťazili "belasí" 2:1.

Ďalej idú aj hráči nórskeho tímu Bodö/Glimt, ktorí v odvete deklasovali FC Linfield 8:0, v prvom dueli prehrali 0:1.

Pred 30 rokmi dostal v Bratislave brutálnu nakladačku, neskôr hral za Slovan: Ex-reprezentant prehovoril