Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Ronaldo čaká v Lisabone na správy od agenta: NIE mu povedal ďalší veľkoklub

BARCELONA - Myslel si, že odchod z Old Traffordu bude jednoduchší. Zoznam klubov, ktoré odmietli možnosť angažovať Cristiana Ronalda, sa rozširuje.
Cristiano Ronaldo v drese Man Utd.
Zdroj: TASR/AP - Jon Super
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo oznámil vedeniu Manchesteru United, že neplánuje pokračovať v klube a chce si nájsť nové pôsobisko, v ktorom by mohol hrať Ligu majstrov. Nepripojil sa k tímu na začiatku letnej prípravy a neodletel ani na predsezónne zahraničné turné.

Individuálne sa pripravuje v Lisabone a čaká na správy od svojho agenta Jorgeho Mendesa, informuje Football Daily. Ten rozhodil siete, no Bayern Mníchov, PSG či Chelsea Londýn potvrdili, že nemajú o hviezdneho portugalského útočníka záujem. Spomína sa, že Ronaldo by rád zamieril do Atlética Madrid, bol by dokonca ochotný vzdať sa tretiny svojho platu.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo v drese Man UTD.Našiel Cristiano Ronaldo svoj budúci klub? Je ochotný vzdať sa tretiny svojho platu

Cristiana Ronalda odmietla aj FC Barcelona

Ronaldo pravdepodobne očakával, že jeho odchod z Old Traffordu bude jednoduchší. No zoznam veľkoklubov, ktoré možnosť jeho angažovania odmietli, sa rozširuje. Záujem o služby Ronalda nemá ani FC Barcelona, informuje o tom The Mirror.

Zoznam potenciálnych budúcich zamestnávateľov Cristiana Ronalda sa zmenšuje a zmenšuje sa postupom času aj jeho šanca na odchod z Manchesteru United, v ktorom má ešte rok platnú zmluvu.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: The Mirror, Football Daily

Diskusia

Podobné články