Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Petr Čech údajne odíde na červenú stranu Londýna

Český futbalový brankár Petr Čech by mal v zimnom prestupovom období zamieriť z FC Chelsea do konkurenčného anglického klubu Arsenal Londýn. Vo štvrtok o tom informovali viaceré britské médiá, kluby zatiaľ správu nepotvrdili.
Zdroj: tasr
Zdieľajte:

Podľa Daily Star vedenie Chelsea akceptovalo ponuku mestského rivala a dohodlo sa s ním na prestupe 32-ročného brankára. Čech by sa tak mal v rámci Londýna presťahovať zo Stamford Bridge na Emirates Stadium a stať sa spoluhráčom ďalšieho českého reprezentanta Tomáša Rosického. "Gunners", za ktorých podľa niektorých médií rokoval samotný tréner Arséne Wenger, ponúkli za Čecha 7 miliónov libier. Francúzsky kouč by rád zvýšil konkurenciu na brankárskom poste, kde je jednotkou zatiaľ Poliak Wojciech Szczesny.

"Všetko nasvedčuje tomu, že Wenger už hovoril s Blues a podľa niektorých správ obe strany súhlasili s prestupom veterána počas januárového transferového okna," píše Daily Star.

Petr Čech bol dlhé roky oporou Chelsea. Situácia v mužstve "Blues" sa rapídne zmenila po letnom príchode Belgičana Thibauta Courtoisa, ktorý sa ihneď zmocnil pozície tímovej jednotky a odsunul českého brankára na striedačku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články