Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Man UTD ochotný predať Ronalda pod jednou podmienkou: Ten pripravený spraviť veľkú obetu

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo chce stoj čo stoj preč z Man UTD. Je pripravený spraviť veľkú obetu.
Cristiano Ronaldo v drese United.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo požiadal vedenie Manchesteru United o možnosť odísť. Chce si zahrať v Lige majstrov. Hviezdny Portugalčan sa nedostavil ani na prvý tréning "červených diablov", oficiálne z rodinných dôvodov.

Man UTD má jednu podmienku, Ronaldo pripravený spraviť veľkú obetu

Prečítajte si aj

Christian Eriksen v drese Brentfordu.Na Old Trafford mieri posila zvučného mena: Zástava srdca mu ohrozila kariéru, teraz bude hrať pod obľúbeným trénerom

Klub z Old Traffordu sa ale so svojím klenotom nechce rozlúčiť. Má ešte rok platnú zmluvu. United sú ochotní uvoľniť Cristiana Ronalda len pod jednou podmienkou - klub musí byť mimo anglickej Premier League a musí byť ochotný prevziať celý Ronaldov plat vo výške 500 tisíc libier týždenne. Informuje o tom ESPN.

Cristiano Ronaldo je ale podľa Miguela Delaneyho z Independent pripravený spraviť obetu a ochotný výrazne znížiť svoj plat, aby zapadol do štruktúry svojho budúceho klubu. V tejto súvislosti sa spomínajú najmä Bayern Mníchov, PSG, AS Rím či Chelsea Londýn. V prípade Rimanov spočíva problém v tom, že budú hrať "len" Európsku ligu a v prípade Chelsea, že je to konkurent United z Premier League.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Independent, ESPN

Diskusia

Podobné články