Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Viem, kto bude trénovať Slovákov! Legendárny Ladislav Vízek sa preriekol

BRATISLAVA - Legendárny český futbalista Ladislav Vízek sa preriekol: Viem, kto bude trénovať Slovákov!
Hráči Slovenska v Lige národov.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Československá futbalová legenda Ladislav Vízek veľmi dobré pozná prostredie a pomery vo futbale v oboch krajinách. Na Slovensku sa hľadá nový hlavný tréner reprezentácie. Špekulovalo sa o Vladimírovi Weissovi, ktorý napokon zostal na lavičke Slovana Bratislava. České médiá hovoria o Ivanovi Hašekovi.

Podľa Vízeka Ivan Hašek mieri na lavičku slovenskej reprezentácie

A podľa slov Vízeka sa práve jeho dobrý priateľ Ivan Hašek má stať novým trénerom slovenského národného tímu. „Keď som s Ivanom pred pár dňami hovori, potvrdil mi, že vaša reprezentácia má o neho záujem a že už prebehli rokovania. To bolo ešte pred vašimi dvomi poslednými zápasmi. V tom čase bol v hre aj Vladimír Weiss, takže Ivan na pílu netlačil. Teraz už má cestu voľnú. Ja ho už vidím na vašej lavičke,“ hovoril otvorene Vízek pre Nový Čas.

Prečítajte si aj

FC DAC 1904 Dunajská Streda.DAC Dunajská Streda má nového trénera

Ivan Hašek je skúsený odborník, ktorý má za sebou pôsobenie v Libanone a rád by sa vráti do Európy.

„Je hladný po úspechu a je to veľký odborník. Ivan vám zrovná reprezentáciu a dá ju do laty. Jediný problém vidím v hráčskom kádri, v ktorom vám skončili viacerí skúsení hráči,“ analyzuje situáciu Vízek. „Ak dostane šancu u vás, budete mať lepšieho trénera, ako má v súčasnosti česká reprezentácia," dodáva československá futbalová legenda na záver.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Nový Čas

Diskusia

Podobné články