Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Kmotrík odhalil nástupcu Weissa: Toto bude nový tréner Slovana!

BRATISLAVA - Je známe meno nového trénera Slovana!
Vladimír Weiss na lavičke Slovana.
Zdroj: TASR - Ján Krošlák
Zdieľajte:

Tréner Vladimír Weiss skončil na lavičke Slovana Bratislava. Kam povedú jeho ďalšie kroky zatiaľ nie je známe. Špekuluje sa, že by mohol zamieriť na reprezentačnú lavičku, kde sa uvoľnilo miesto po odvolaní trénera Štefana Tarkoviča.

Slovan povedie Jarolím, potvrdil majiteľ klubu Kmotrík

Koniec Weissa potvrdil pre Nový Čas aj majiteľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík starší. „Áno, je to pravda, Vlado odchádza. V poslednom čase mal nejaké zdravotné problémy a v najbližších dňoch ho čaká operácia,“ prezradil šéf belasých.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss vysvetlil, prečo Slovan nepodporil Ukrajinu.Vladimír Weiss sa so Slovanom nedohodol: Úspešný kouč končí na lavičke belasých

„Zároveň potvrdil informáciu, že jeho nástupcom by sa mal stať český tréner Karel Jarolím, ktorý už v minulosti v klube pôsobil," uvádza Nový Čas.

Na Tehelné pole sa teda vracia dobre známe meno. Karel Jarolím v sezóne 2010-11 priviedol Slovan Bratislava k tzv. slovenskému double, teda majstrovskému titulu aj triumfu v pohári.

Jarolím v rokoch 2016-18 viedol ako hlavný tréner českú reprezentáciu. Od decembra 2020 do februára 2022 viedol Mladú Boleslav.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Nový Čas

Diskusia

Podobné články