Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Otázka, ktorá vytočila oslavujúcu hviezdu Realu a ukončila rozhovor: Nakoniec sa ma spýtate takú sra*ku?

PARÍŽ - Hviezde Realu Madrid po finálovom triumfe v Lige majstrov nad Liverpoolom pokazil víťazné oslavy reportér nemeckej televízie ZDF.
Futbalisti Realu Madrid oslavujú finálový triumf.
Futbalisti Realu Madrid oslavujú finálový triumf. Zdroj: TASR/AP - Kirsty Wigglesworth
Zdieľajte:

Nemecký reprezentačný záložník Realu Toni Kroos dostal otázku ohľadom výraznej prevahy súpera počas finálového súboja a tá ho poriadne rozhodila. Až tak, že reportér s ním rozhovor nemohol dokončiť, pretože Kroos odišiel od mikrofónu.

"Mali ste 90 minút na to, aby ste vymysleli zmysluplnú otázku. A nakoniec sa ma spýtate takú sra*ku?" hneval sa Kroos, ktorý si užíval piaty triumf v milionárskej súťaži. Štyrikrát vyhral s Realom a raz na najcennejšiu klubovú trofej dosiahol s Bayernom Mníchov.

Prečítajte si aj

Fanúšik lezie cez plot pred finále Ligy majstrov.VIDEO Fanúšikovia od polície schytali slzák: UEFA vysvetlila príčinu chaosu pred finále Ligy majstrov!

"Hneď na úvod mi položíte dve negatívne otázky. Človek hneď spozná, že ste z Nemecka," pokračoval Kroos. Tridsaťdvaročný rodák z Greifswaldu následne po krátkej výmene názorov od reportéra odišiel a predčasne tak ukončil rozhovor.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články