Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Koniec? Ale kdeže... Škrtel si chce ešte zahrať za jeden klub: Sľúbil som im to

TRNAVA - Nie je koniec, ako koniec. Škrtela možno ešte uvidíme preháňať sa po zelených trávnikoch. Chce si zahrať za tento klub!
Martin Škrtel - rozlúčka s kariérou.
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Bývalý reprezentačný kapitán Martin Škrtel definitívne zavesil kopačky na klinec. Rozlúčil sa v drese Spartaka Trnava. No nie je koniec ako koniec...

Martin Škrtel by si rád zahral ešte za jeden klub

Dôrazný obranca priznal, že prioritou je doliečenie si chrbta, pre ktorý ukončil profesionálnu kariéru. Ale keď bude v dostatočne dobrom stave, ešte by si rád zahral za jeden klub.

Prečítajte si aj

Martin Škrtel - rozlúčka s kariérou.VIDEO Škandalózna rozlúčka Škrtela s kariérou! Stolička nad hlavou a vulgárne skandovanie, pozrite čo vyvádzal

„Nateraz sa to pre mňa skončilo, ale verím, že chrbát si dám do takej miery dokopy, že mi umožní odohrať aspoň niekoľko zápasov za moje rodné Ráztočno. Dal som sľub, že raz prídem hrať do Trnavy a rovnaký som dal aj chlapcom z Ráztočna. Takže verím, že sa mi to podarí," uviedol Martin Škrtel pre Denník Šport.

Prítomnosť bývalého hráča Liverpoolu, Petrohradu či Fenerbahce na ihrisku v Ráztočne bude určite obrovským magnetom pre fanúšikov.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Denník Šport

Diskusia

Podobné články