Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Predstavitelia FC Barcelona odleteli do Londýna: Rokovania o týchto troch hviezdach!

LONDÝN - Zástupcovia Barcelony odleteli do Londýna, aby rokovali o angažovaní tejto trojice hviezd z Chelsea.
Romelu Lukaku a jeho gólová oslava.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Športový riaditeľ FC Barcelona Matieu Alemany a technický sekretár klubu Jordi Cruyff odleteli do Londýna. Cieľom ich cesty je rokovanie o troch hviezdach FC Chelsea. Už dlhšie je známe, že Katalánci chcú angažovať Cesara Azpilicuetu a Marcosa Alonsa.

FC Barcelona sa vypytovala aj na Lukakua

No rokovania sa týkali aj šokujúceho potenciálneho transferu útočníka Romelua Lukakua, informujú španielske noviny Sport. Lukaku zažíva na Stamford Bridge doslova nočnú moru. Tréner Thomas Tuchel mu nedáva priestor, aký by si Belgičan želal. Predstavitelia The Blues a Barcelona sa údajne rozprávali o čiastke okolo 100 miliónov eur. Len ťažko však predpokladať, že by Barcelona dokázala zaplatiť takúto čiastku.

Prečítajte si aj

Hráči Chelsea oslavujú gól.Koniec Abramovičovej éry: FC Chelsea pozná svojich nových majiteľov, ktorí kúpili klub za obrovskú čiastku!

Lukaku upadol do nemilosti trénera Tuchela po tom, čo vlani v decembri uzrelo svetlo sveta jeho interview, v ktorom kritizoval Tuchelovu taktiku a priznal, že v Interi Miláno chcel zostať, no nedostal ponuku, akú požadoval.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Sport.es

Diskusia

Podobné články