Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Hviezdni spoluhráči v PSG. Messi mal Sergiovi Ramosovi povedať veľmi nepekné veci

MADRID - Na prvý pohľad tichého Messiho by ste to nepovedali.
Argentínčan Lionel Messi v drese PSG.
Zdroj: TASR/AP - Olivier Matthys
Zdieľajte:

Schyľuje sa k ďalšiemu El Clasicu, teda stretnutiu Realu Madrid a FC Barcelona. Kedysi v drese Kataláncov žiaril ikonický Lionel Messi a v tvrdých súbojoch ho bránil dlhoročný kapitán "bieleho baletu" Sergio Ramos.

Dudek spomína na konflikty Messiho so Sergiom Ramosom

Ex-brankár Realu Madrid Jerzy Dudek vo svojej autobiografii spomína, ako Messi mal pri konfliktoch s Ramosom povedať Španielovi veľmi nepekné veci. Zaujímavosťou je, že teraz sa ich cesty spojili a obliekajú dres PSG.

Prečítajte si aj

Brazílčan Oscar pôsobí v Šanghaji.Piaty najlepšie zarábajúci hráč svetového futbalu súhlasí s presunom do Barcelony: Je ochotný znížiť si plat

„Klamal a provokoval, rovnako ako Barcelona a Pep Guardiola," spomínal bývalý poľský brankár na Messiho. „Boli pripravení vyprovokovať nás a urobiť to k dokonalosti. To José Mourinhovi a celému tímu veľmi ublížilo."

„Videl som Messiho, ako hovoril Pepemu a Sergiovi Ramosovi také hrubé veci, aké by ste si nedokázali predstaviť od takého tichého a zdanlivo dobrého človeka," dodal Dudek v spomienke na El Clásico proti hviezdnemu Messimu.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články