Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Piaty najlepšie zarábajúci hráč svetového futbalu súhlasí s presunom do Barcelony: Je ochotný znížiť si plat

BARCELONA - FC Barcelona má záujem o piateho najlepšie zarábajúceho hráča sveta. Ten je ochotný znížiť svoj plat
Brazílčan Oscar pôsobí v Šanghaji.
Zdroj: instagram oscar_emboaba
Zdieľajte:

FC Barcelona v zimnom prestupovom okne získala Ferrana Torresa z Manchester City. Konečne sa podarilo hráča zaregistrovať a môže nastúpiť už proti Realu Madrid. Predtým Xavi získal bývalého spoluhráča Daniho Alvesa, ktorý hrá v podstate zadarmo.

Oscar je ochotný vzdať sa peňazí, aby mohol hrať za Barcelonu

Xavi však nelení a obzerá sa po ďalšom posilnení kádra. V hľadáčiku má Brazílčana Oscara, ex-hviezdy londýnskej Chelsea. Ten aktuálne pôsobí v Číne v drese Šanghaj SIPG. Má platný kontrakt do roku 2024.

Prečítajte si aj

Kazujoši Miura pokračuje aj vo veku 54 rokov v aktívnej hráčskej kariére.VIDEO Neuveriteľné: Najstarší futbalista sveta odštartuje už svoju 37. sezónu v kariére!

Šanghaj získal Oscara v roku 2017 za 60 miliónov eur a spravil z neho piateho najlepšie plateného futbalistu na svete. So súčasným platom by bol pre Barcelonu nereálnou posilou, no futbalista má záujem posilniť Kataláncov a vzhľadom k tomu je ochotný pristúpiť na zníženie svojho platu. Informuje Marca.

Oscar v Číne žiari, tridsaťročný Brazílčan vyhral miestnu Superligu aj Superpohár. V anglickej Premier League vyhral s Chelsea dva tituly. V drese brazílskej reprezentácie strelil dvanásť gólov pri 48 štartoch.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Marca

Diskusia

Podobné články