Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Slovenskú hviezdu Serede chce pol ligy vrátane Slovana: V hre tiež účastník Ligy majstrov, ktorý porazil Real Madrid!

SEREĎ - O slovenskú hviezdu Serede sa zaujíma pol ligy, vrátane Slovana. Záujem tiež od účastníka LM, ktorý porazil Real Madrid!
Andrej Kadlec (Sereď).
Zdroj: TASR
Zdieľajte:

Andrej Kadlec je jedným z najpozitívnejších zjavov slovenskej futbalovej ligy. Strelil štyri góly, pridal dve asistencie a po jesennej časti je na delenej pozícii najlepšieho strelca Serede, ktorá je tesne pod TOP 6 - skupina o titul (stráca jeden bod).

O Kadleca sa zaujíma Slovan Bratislava aj Šeriff Tiraspoľ

Portál šport.sk priniesol informáciu o tom, že o lídra Serede je veľký záujem na domácej pôde aj v zahraničí. Údajne sa o neho zaujíma úradujúci slovenský líder Slovan Bratislava a tiež účastník skupinovej fázy Ligy majstrov Šeriff Tiraspoľ, ktorý senzačne dokázal poraziť Real Madrid.

Prečítajte si aj

Vladimír Weiss na lavičke Slovana.Kmotrík otvorene: Bol by Slovan ochotný uvoľniť trénera Weissa pre reprezentáciu? Kouča kritizoval za jednu vec

„Najväčší záujem je z Maďarska, potom je tam jeden klub, ktorý hral v tejto sezóne skupinovú fázu Ligy majstrov. Tí ho chceli ešte v čase, keď odchádzal zo Spartaka Trnava, lenže potom to padlo. Tiež evidujeme záujem z Poľska, Čiech, najnovšie aj z Belgicka, a asi aj z polovice klubov slovenskej ligy,“ potvrdil pre šport.sk agent Juraj Martvoň zo spoločnosti JM Management.

Dodal, že rozhodnutie o ďalšej budúcnosti Kadleca, ktorému končí zmluva koncom kalendárneho roka, sa rozhodne v januári. Spomínaný Šeriff Tiraspoľ si zahrá na jar vo vyraďovacej fáze Európskej ligy. Moldavský tím zabojuje o osemfinále proti portugalskej Brage.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: šport.sk

Diskusia

Podobné články