Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

29 útokov za mesiac, napadnutia žiletkami v zubných kefkách, vojny gangov: Hviezda City skončila v pekelnom väzení!

LIVERPOOL - Čelí obvineniam z viacnásobných znásilnení. Hviezda City skončila v pekelnom väzení, 29 útokov mesačne, vojny gangov!
Mendy v drese Manchester City.
Zdroj: TASR/AP - Rui Vieira
Zdieľajte:

Hviezda Manchester City Benjamin Mendy čelí obvineniam zo znásilnenia dovedna už v šiestich prípadoch. Najmladšia obeť mala len 16 rokov. "Sexuálny predátor" skončil vo väzbe a na rozsudok čaká doslova v pekelnom väzení. Informuje o tom The Sun.

Mendy vo väznici, v ktorej zúri vojna gangov a je tam 29 útokov mesačne

Mendy skončil v auguste vo väzbe v liverpoolskej väznici HMP Altcourse. Podľa The Sun ide o väznicu plnú súperiacich gangov a je to tam poriadne ostré. Za posledný rok došlo takmer k 340 útokom medzi väzňami, pričom väznica fungovala v obmedzenom režime pre pandémiu koronavírusu a väzni boli väčšinu času zamknutí v celách.

Prečítajte si aj

Edin Visca a Miralem Pjanič oslavujú gól Bosny a Hercegoviny.VIDEO Hanba a hnev fanúšikov: Reprezentačný kapitán pred kľúčovým bojom o MS hrubo porušil životosprávu!

Väzni na seba často útočili improvizovanými zbraňami, ako napríklad žiletkami ukrytými v zubných kefkách a podobne. Hráč v hodnote takmer 60 miliónov eur zatkli v auguste v jeho luxusnom dome v hodnote 5 miliónov libier v Cheshire.

Mendymu zamietli už tri žiadosti o prepustenie na kauciu. Vo väznici je spletitá sieť gangov a vzájomne sa často napádajú. Od júla 2020 do júna 2021 došlo v tomto väzení k 338 útokom, pri 35 z nich väzni použili zbrane. Pri 53 útokoch boli proti väzňom vznesené ďalšie obvinenia. V priemere ide vo väznici o 29 útokov za mesiac, teda v podstate každý deň sa tam rieši jedno napadnutie.

A veľmi dobre vieme, ako sa vo väzeniach pristupuje k ľuďom obvineným zo sexuálnych deliktov. Je jasné, že Mendy zvádza boj omnoho ostrejší a nebezpečnejší, než ako obranca na futbalovom ihrisku.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: The Sun

Diskusia

Podobné články