Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO+FOTO Dudov kouč na tréning vytiahol nevídaný outfit: Čo poviete na túto kombináciu?

KOLÍN - Tréner nemeckého futbalového klubu 1. FC Kolín Steffen Baumgart odštartoval karnevalovú sezónu v nezvyčajnom kostýme.
Tréner 1. FC Kolín Steffen Baumgart.
Tréner 1. FC Kolín Steffen Baumgart. Zdroj: TASR/DPA - Marius Becker
Zdieľajte:

Oblečenie kouča slovenského reprezentanta Ondreja Dudu, v ktorom prišiel na tréning, v sebe kombinovalo prvky ružového prasiatka a jednorožca.

Tréner nemeckého bundesligového tímu 1. FC Kolín Steffen Baumgart prichádza v ružovom kostýme, okuliaroch a parochni na.
Tréner nemeckého bundesligového tímu 1. FC Kolín Steffen Baumgart prichádza v ružovom kostýme, okuliaroch a parochni na. Zdroj: TASR/dpa/Ligafoto

"Bol to môj nápad, vymýšľal som to dlho. Myslím, že sa mi to podarilo," cituje slová kouča, ktorý plyšový kostým doplnil ešte blonďavou parochňou a okuliarmi, portál rp-online.de.

Prečítajte si aj

Dnes už bývalý prezident Bayernu Uli Hoeness.Legendárny Uli Hoeness chce, aby bol futbal pre každého: Fanúšik nie je dojná krava

Ostatní členovia trenérského štábu sa prezliekli za Steffena Baumgarta. "To sú všetko kópie, to nikto nedokáže," skonštatoval "originál".

Útočník Anthony Modeste prišiel v kostýme lekára, Kolín totiž v aktuálnej sezóne výrazne trápia zranenia hráčov.

Tréner nemeckého bundesligového tímu 1. FC Kolín Steffen Baumgart (vľavo) kope do lopty v ružovom kostýme, okuliaroch a.
Tréner nemeckého bundesligového tímu 1. FC Kolín Steffen Baumgart (vľavo) kope do lopty v ružovom kostýme, okuliaroch a. Zdroj: TASR/dpa/Ligafoto
Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články