VIDEO Martin Šviderský v drese Manchestru United opäť žiaril: Slovenský talent predviedol svoju genialitu

MANCHESTER - Martin Šviderský iba pred pár dňami oslávil svoje 19. narodeniny a už pravidelne žiari v drese rezervného tímu anglického giganta Manchestru United.
Zdroj: 41051

Veľký talent slovenského futbalu, ktorý sa v júli roku 2019 stal pevnou súčasťou rezervného kádra giganta z Old Trafford, pravidelne nastupuje v základnej zostave United a v nedávnom víťaznom súboji proti Leeds United (3:2) opäť predviedol svoju genialitu.

Šviderský ukázal prehľad

19-ročný mladík v súboji anglických celkov zaujal fantastickou gólovou prihrávkou, keď už v šiestej minúte stretnutia geniálnym načasovaním vysunul do gólovej tutovky spoluhráča z Pobrežia Slonoviny Amada Dialla, ktorý nezaváhal a poslal mladíkov United do vedenia.

VIDEO Marek Hamšík v Turecku opäť žiaril: V šlágri s Besiktasom ukázal svoju veľkosť

Diallo hrdinom zápasu

Práve Diallo sa stal hrdinom zápasu, keď na druhý gól United prihrával a víťazný tretí v 87. minúte po krásnej individuálnej akcii opäť sám strelil.

Šviderský odohral celý zápas a opäť potvrdil, že patrí medzi obrovské talenty.