Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Dostal padáka: Antal Németh už nie je trénerom FC DAC 1904 Dunajská Streda

DUNAJSKÁ STREDA - Antal Németh už nie je tréner futbalistov FC DAC 1904 Dunajská Streda. Vedenie fortunaligistu s ním v utorok s okamžitou platnosťou ukončilo zmluvu. Meno jeho nástupcu oznámia neskôr.
Antal Németh už nie je trénerom FC DAC 1904 Dunajská Streda.
Antal Németh už nie je trénerom FC DAC 1904 Dunajská Streda. Zdroj: TASR - Milan Kapusta
Zdieľajte:

Kontrakt 47-ročného maďarského kormidelníka mal pôvodne platiť do 31. mája 2022. "Tréningový proces mužstva bude v najbližších dňoch prebiehať pod vedením zvyšných členov trénerského tímu, v spolupráci s trénermi nášho partnerského klubu zo Šamorína na čele s Michalom Kurucom. Meno nástupcu Antala Németha oznámime neskôr," informoval klub na svojej oficiálnej stránke.

Dunajská Streda prehrala vo Fortuna lige dva uplynulé zápasy na ihrisku Liptovského Mikuláša (0:1) a cez víkend doma s ŠKF Sereď (1:3). V tabuľke momentálne patrí úradujúcemu vicemajstrovi piata priečka so 14-bodovým mankom na lídra Slovan Bratislava.

Prečítajte si aj

Milan Škriniar, Inter Miláno.Škriniar číslo jedna na zozname vytypovaných posíl tohto veľkoklubu

Antal Németh prišiel na Žitný ostrov vlani v júli ako asistent Bernda Storcka. Po odchode nemeckého kouča v apríli tohto roka prevzal A-mužstvo DAC-u najskôr ako poverený tréner a od novej sezóny 2021/22 už ako hlavný tréner. Bol v poradí 27. tréner DAC v najvyššej súťaži a žlto-modrých viedol v 23 súťažných stretnutiach (19 vo Fortuna lige, 2 v Európskej konferenčnej lige a 2 v Slovnaft Cupe). Dosiahol v nich bilanciu 11 víťazstiev, 5 remíz a 7 prehier.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články