Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Škriniar číslo jedna na zozname vytypovaných posíl tohto veľkoklubu

MILÁNO - Milan Škriniar má byť jednotkou na zozname plánovaných posíl tohto veľkoklubu.
Milan Škriniar, Inter Miláno.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Podľa talianskych médií môže Milan Škriniar v zimnom prestupovom období meniť dres. Na lavičku Tottenhamu Hotspur pred týždňom zasadol Antonio Conte. Ten mal predložiť vedeniu klubu zoznam vytypovaných posíl. A na prvom mieste je údajne slovenský reprezentačný obranca.

Pritiahne Conte Škriniara do Londýna?

Conte Škriniara veľmi dobre pozná. Bol jedným z kľúčových hráčov Interu, s ktorým obaja vybojovali v minulej sezóne taliansky ligový titul. Zaujímavosťou je, že Škriniar už bol s možným presunom do Tottenhamu niekoľkokrát spájaný aj v minulosti, keď ho chcel ešte portugalský tréner José Mourinho.

Prečítajte si aj

Jordan Pickford a jeho vtipný moment.VIDEO Čo to má preboha na sebe? Brankár anglickej reprezentácie sa stal hitom internetu

Predložený zoznam Conteho vytypovaných posíl už mal údajne schváliť aj športový riaditeľ klubu Fabio Paratici. Škriniar má na San Sire platnú zmluvu do leta 2023. Ak Inter nepredĺži so slovenský zadákom do konca tohto roka kontrakt, je reálne, že v januári alebo v lete Škriniar odíde. Pretože Nerazzurri ho určite nechcú stratiť bez náhrady.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články