Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Podľa Gnabryho je tento hráč Barcelony "omnoho lepší" ako Mbappe

MNÍCHOV - Serge Gnabry z Bayernu vyhlásil, že tento hráč Barcelony je "omnoho lepší" ako Mbappe.
Kylian Mbappe v drese PSG.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Hral proti obom. Serge Gnabry vyhlásil, že Ousmane Dembele je "omnoho lepší" hráč ako jeho krajan a reprezentačný spoluhráč Kylian Mbappe. Vyhlásil to v rozhovore so svojimi spoluhráčmi z Bayernu Thomasom Mullerom a Joshuom Kimmichom, ktorý uzrel svetlo sveta v televíznom dokumente v rámci Amazon Prime Video.

Podľa Gnabryho je Dembele omnoho lepší ako Mbappe

„Dembele je omnoho lepší ako Mbappe," povedal 26-ročný futbalista bavorského veľkoklubu.

„Čo to znamená lepší? Ak by som vedel driblovať ako Dembele, tiež by som bol lepší," reagoval Muller.

Prečítajte si aj

Vo veku 73 rokov zomrel bývalý tréner Škótska Walter Smith.Futbalový svet ranila smrť legendy Škótska: Stelesňoval všetko, čím by mal byť každý

„Ak by ste sa spýtali na to, či by som si vybral medzi Dembelem a Gnabrym alebo Comanom, určite by som si vybral Gnabryho alebo Comana. Táto diskusia o Dembelem ma vytáča," zapojil sa Kimmich.

Dembele sa po príchode na Nou Camp trápil so zraneniami. Budúce leto mu končí zmluva a skôr to vyzerá na jeho odchode. Aj keď tréner Ronald Koeman verejne vyhlásil, že by chcel hráča v Barcelone udržať.

„Chceme, aby Dembele zostal. Je dôležitým hráčom, ktorý prináša niečo odlišné v útoku. Chceme s ním podpísať nový kontrakt, ale ak on nechce, my ako klub musíme zvážiť situáciu. Stále si myslíme, že by mohol predĺžiť," vyhlásil Koeman na tlačovej konferencii v utorok.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: Amazon Prime Video

Diskusia

Podobné články