Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Manchester United schytal kritiku od legendy: Môže takto hrať Liverpool? Nikdy, ani za milión rokov!

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo sa stal hrdinom Manchestru United, keď v stredu strelil rozhodujúci gól v domácom stretnutí s Atalantou Bergamo.
Cristiano Ronaldo oslavuje víťazný gól United.
Cristiano Ronaldo oslavuje víťazný gól United. Zdroj: TASR/AP - Martin Rickett
Zdieľajte:

Môže takto hrať špičkový tím Ligy majstrov?

United ale za vystúpenie v prvom polčase zožali poriadnu kritiku. Anglické médiá kritizujú mužstvo aj za to, že podľa nich čoraz viac vyzerá ako nesúrodá skupina talentovaných jednotlivcov a nie ako tím. "Prvý polčas bol znepokojujúci. Mužstvo nehralo ako tím. Môže takto hrať Liverpool? Nikdy, ani za milión rokov. Môže takto hrať Manchester City? Môže takto hrať špičkový tím Ligy majstrov? Nechcem znieť ako hejter, ale tá prvá polovica bola pre mňa veľká starosť," povedal bývalý stredopoliar United Paul Scholes.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy.VIDEO Cristiano Ronaldo umlčal kritikov: Ak ho chce niekto kritizovať, nech sleduje jeho hru!

Solskjaer vyzdvihol aj De Geu

Solskjaer vyzdvihol aj brankára Davida de Geu, ktorý v 71. minúte zlikvidoval dve veľké šance súpera za sebou. Španielsky brankár má v súčasnosti skvelú formu, ale United si v uplynulých 20 zápasov udržali iba jedno čisté konto. "Musíme lepšie brániť, ja to viem. Je zrejmé, že keď inkasujete ľahké góly, nie sme vo všeobecnosti konzistentní. Aj v tomto zápase sme inkasovali ľahké góly. Musíme sa zlepšiť, pretože v najbližších týždňoch hráme s dobrými tímami."

Sklamanie v Bergame

Brankár Atalanty Juan Musso pre talianske médiá uviedol, že tak dobre ako hral jeho tím v prvom polčase, hral v tom druhom súper: "Je veľká škoda, že sme si nepriniesli domov ani bod. Ale sme tím, ktorý si verí a ktorý sa snaží. Poznáme svoju hodnotu a každý deň ukazujeme, že môžeme vyhrať nad každým."

Zdieľajte:
Zdroj informácií: TASR

Diskusia

Podobné články