VIDEO Miňo Stoch dal bývalému klubu gól za 5 minút: Fanúšikovia Slavie ho prekvapili krásnym gestom

PRAHA - Slovenský futbalový stredopoliar Miroslav Stoch skóroval za Slovan Liberec v sobotňajšom stretnutí 13. kola českej najvyššej súťaže, no jeho tím prehral na ihrisku majstrovskej Slavie Praha 1:3.
Zdroj: 30062

"Miňo" Stoch prišiel na trávnik ako striedajúci hráč v 68. minúte zápasu a sieť svojho bývalého klubu rozvlnil už v 73. minúte, keď znížil na 1:2. Gól proti Slavii ale neoslavoval a pri záverečnej ďakovačke sa od fanúšikov pražskej Slavie v Edene dočkal krásneho gesta.

Domáci fanúšikovia skandovali meno slovenského futbalistu, ktorý pred nimi stál v drese rivala. "Veľmi si to vážim. Často ma kontaktujú fanúšikovia Slavie. Nevedel som, čo mám pred zápasom čakať, ale veľmi si vážim takéto privítanie. Vždy sa tu cítim perfektne," uviedol po stretnutí Stoch.

VIDEO Aj v našej lige padajú krásne góly: Miloš Lačný exportnou delovkou zarmútil svoj bývalý klub

"Chcem sa fanúšikom pekne poďakovať. Oslavovať gól som nemal v pláne a tak sa aj stalo," dodal Stoch. Libercu patrí 13. priečka, Slavia je druhá o dva body za Plzňou.

Zdroje informácií: TASR, futbalovysvet.sk