Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Inter rozhodol o osude trojice hráčov, vrátane Škriniara

MILÁNO - Vedenie Interu Miláno rozhodlo o osude trojice hráčov, vrátane Milana Škriniara.
Slovenský obranca Milan Škriniar v drese Interu.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Vedenie Interu Miláno plánuje predĺžiť zmluvy s trojicou svojich opôr - Nicolom Barellom, Milanom Škriniarom a Marcelom Brozovičom. Informoval o tom renomovaný taliansky novinár Nicolo Schira na sociálnej sieti twitter.

Škriniar sa môže tešiť na novú zmluvu v Interi

Podľa tohto zdroja majú na San Sire pripravenú pre Barellu zmluvu do roku 2026. Čoskoro začne klub rokovať so zástupcami Škriniara o novom kontrakte. Klub okrem toho pokročil v rokovaniach o zmluve s Brozovičom do roku 2025.

Prečítajte si aj

Cristiano Ronaldo v drese Portugalska.Fotka v spodnej bielizni a veľavravný odkaz: Toto sú dve najdôležitejšie veci na ráno podľa Ronalda

Predtým sa objavili správy, že Barella sa dostal do hľadáčika francúzskeho PSG. Bohatý veľkoklub ale nechce vstúpiť do rokovaní s hráčom bez súhlasu Interu. Bude však pozorne sledovať situáciu a ak sa Barella nedohodne s Interom, predloží hráčovi svoju ponuku.

Podľa posledných informácií Barella dostáva plat 2,5 milióna eur ročne a chce ho zvýšiť na 6 miliónov. Inter je ochotný ponúknuť hráčovi 5 miliónov, PSG nemá problém naplniť hráčove požiadavky.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter Nicolo Schira

Diskusia

Podobné články