Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Šokujúca správa od 24-ročného účastníka Eura: Mám rakovinu!

BOURNEMOUTH - V lete hral na Euro, teraz oznamuje 24-ročný mladík šokujúcu správu: Mám rakovinu!
Walesan David Brooks pri streľbe.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Stredopoliar David Brooks zažíval úspešné futbalové obdobie. V drese Walesu si zahral z pozície striedajúceho hráča v troch zo štyroch zápasov na Euro. Na klubovej úrovni je hráčom lídra anglickej Championship - doteraz nezdolaného Bournemouthu.

V lete bojoval na Euro, teraz oznámil, že má rakovinu

Teraz sa Brooks podelil s veľmi nepríjemnou správou, diagnostikovali mu rakovinu. „Je veľmi ťažké napísať túto správu. Diagnostikovali mi Hodgkinov lymfóm 2. štádia a budúci týždeň sa začnem liečiť," informoval futbalista na sociálnej sieti twitter.

„Napriek tomu, že to bol pre mňa a moju rodinu šok, predpovede sú pozitívne a som si istý, že sa úplne uzdravím a vrátim do hry tak rýchlo, ako to len bude možné," prekypuje waleský reprezentant odhodlaním.

Prečítajte si aj

Neymar v súboji s Lucasom Hernandezom.FOTO Francúzsky reprezentant má obrovský problém: Po návrate do Španielska poputuje do väzenia!

„Napriek tomu, že chápem, že teraz sa na mňa bude sústrediť pozornosť a záujem médií, chcel by som vás požiadať, aby ste v nasledujúcich mesiacoch rešpektovali môj osobný život. Keď budem mať príležitosť, podelím sa o správy o priebehu liečby," uzavrel David Brooks svoj príspevok.

Správu o diagnostikovaní Hodgkinovho lymfómu u Davida Brooksa potvrdil na twitteri aj jeho klub AFC Bournemouth.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: twitter David Brooks

Diskusia

Podobné články