Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Takmer zradil bývalý klub: Cristiano Ronaldo pred návratom na Old Trafford rokoval s týmto tímom

MADRID - Cristiano Ronaldo pred návratom do Manchesteru United koketoval s návratom do La Ligy. Takmer zradil bývalý klub!
Cristiano Ronaldo v drese United.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Cristiano Ronaldo sa v závere letného prestupového obdobia vrátil do Manchesteru United. Predtým bol spájaný s Manchesterom City. No najnovšie správy hovoria o tom, že koketoval so šokujúcim presunom do Atletica Madrid!

Ronaldo rokoval o presune do Atletica Madrid

United však vstúpili do hry a napokon sa im podarilo nalákať hviezdneho Portugalčana späť.

Ronaldo v minulosti hrával za mestského rivala Atletica Real Madrid, v drese ktorého žal obrovské úspechy. Do Realu prišiel v roku 2009 z Manchesteru United. Vtedajšia prestupová čiastka 80 miliónov libier bola v tom čase rekordom.

Prečítajte si aj

Nikos Tsoumanis v drese Aris Solún.Šokujúca tragédia v Grécku plná otáznikov: Niekdajší reprezentant spútaný zomrel vo vlastnom aute

Ronaldo za deväť rokov na štadióne Santiaga Bernabeua získal 15 trofejí vrátane štyroch z Ligy majstrov.

Teraz vyšlo najavo, že Ronaldov agent Jorge Mendes pracoval v lete na návrate 36-ročného útočníka do Madridu. Ale do tímu mestského rivala Realu - Atletica.

Španielsky Cadena SER a anglický Daily Mirror informujú o tom, že Ronaldov agent bol v rokovaniach s Atleticom a nie Realom. Vedenie Atletica napokon odmietlo šancu na získanie Ronalda kvôli obavám z toho, ako by mestský rival tento krok prijal.

Rovnako sa v Atleticu Madrid obávali toho, že by fanúšikovia klubu v dobrom neprijali Ronalda práve preto, že bol dlhé roky ústrednou postavou ich mestského rivala.

Zdieľajte:
Zdroje informácií: Cadena SER, Daily Mirror

Diskusia

Podobné články