Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Bayern má v hľadáčiku hviezdu Chelsea: Nagelsmann záujem nepopiera

MNÍCHOV - Bavori chcú evidentne pridať tvrdosť do svojho kádra. Zamerali hviezdu Chelsea Londýn
Antonio Rudiger v súboji.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Bayern Mníchov má záujem o Antonia Rudigera z Chelsea Londýn, informuje o tom goal.com.

Bavori sa pripojili k PSG a Realu Madrid, ktorí sú tiež na zozname uchádzačov o služby nemeckého reprezentanta.

Bayern má záujem o Rudigera, Nagelsmann to nepopiera

Rudiger ešte nepredĺžil na Stamford Bridge zmluvu a tá súčasná mu vyprší budúce leto. Európske veľkokluby preto pozorne monitorujú jeho situáciu.

Prečítajte si aj

Tréner Vladimír Weiss.Tréner Weiss o situácii v Slovane: Ak by som povedal, čo si myslím, tak by som ráno nemohol prísť do roboty

Bayern je v kontakte s bratom a agentom Rudigera Sahrom Senesiem. Zatiaľ ide o počiatočné rozhovory, dodáva goal.com.

Julian Nagelsmann považuje Rudigera za výbornú náhradu za Niklasa Suleho, ktorý by mohol budúce leto z klubu odísť. Suleho situácia v Mníchove je podobná ako Rudigerova v Londýne. Po sezóne mu končí zmluva a zatiaľ sa nerozhodol o svojej budúcnosti.

„Vo všeobecnosti nie som veľkým fanúšikom rozprávania o hráčoch, ktorí sú pod kontraktom niekde inde a okrem toho, nie sme v prestupovom období," vyjadril sa Nagelsmann na adresu Rudigera na tlačovej konferencii.

„Môžem o ňom hovoriť ako futbalový fanúšik, pretože je reprezentantom Nemecka. Spravil super pokrok. Thomas Tuchel s ním zaobchádza extrémne dobre - pred rokom bol v Chelsea na okraji a teraz je jedným z najdôležitejších hráčov."

„Má úžasne dobrú agresivitu a je veľmi dobrým obrancom. Nehovoril som o tom s Hasanom Salihamidzičom a ak by som aj, nepovedal by som vám o tom! Len som o tom čítal v médiách. Uvidíme, keď mu vyprší kontrakt a budeme vidieť, či budem mať vtedy peniaze v mojej peňaženke!," nepoprel Nagelsmann záujem o Rudigera.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: goal.com

Diskusia

Podobné články