Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Krásne gesto Tuchela: Svojej gazdinej kúpil dom a to nie je všetko!

LONDÝN - Thomas Tuchel nie je len výborný tréner, ale aj skvelý človek! Toto je toho jasným dôkazom
Tréner Thomas Tuchel.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Thomas Tuchel priviedol Chelsea Londýn tento rok k triumfu v Lige majstrov. Ukazuje sa, že je nielen výborným trénerom, ale aj skvelým človekom so srdcom na tom pravom mieste.

Tuchel sa ukázal ako človek s veľkým srdcom

Svojej bývalej gazdinej, ktorá pre neho pracovala počas pôsobenia v PSG, zaplatil operáciu srdca jej dieťaťa a okrem toho jej na Filipínach kúpil dom! Informuje o tom RMC Sport.

Po tom, ako sa Tuchel usadil na parížskom predmestí v roku 2018 najal si gazdinú filipínskeho pôvodu. Postupne sa dozvedal o životných okolnostiach tejto ženy.

Prečítajte si aj

Tréner Vladimír Weiss.Slovenský rozhodca sa vyjadril ku kontroverziám v zápase Slovana s Kodaňou: Bol slovenský tím poškodený?

Ukázalo sa, že v Paríži pracuje ako upratovačka preto, aby zarobila na operáciu srdca pre svoje dieťa. Následne sa hviezdny tréner podujal uhradiť všetky náklady na liečbu.

Neskôr sa Tuchel dozvedel o túžbe svojej gazdinej vrátiť sa do rodnej vlasti a znova žiť so svojou rodinou. Pred odchodom z Paríža v decembri 2020 žene daroval štedrý darček - kúpil jej dom na Filipínach.

Úžasné gesto!

Zdieľajte:
Zdroj informácií: RMC Sport

Diskusia

Podobné články