Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Český brankár čelí každý deň na tréningu strelám Ronalda: Aký v skutočnosti Portugalčan je?

MANCHESTER - Český brankár Matěj Kovář čeli každý deň na tréningoch strelám Cristiana Ronalda. Prezradil, aký v skutočnosti CR7 je
Gólová radosť Cristiana Ronalda.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Návrat Cristiana Ronalda do Manchesteru United vyvolal celosvetovo obrovský ošiaľ. Česť zdieľať s ním kabínu a pracovať na tréningoch má aj mladý český brankár Matěj Kovář.

Český brankár hodnotí spoluhráča Ronalda

Kovář trénuje s prvým tímom United a je aj na súpiske pre Ligu majstrov. Zápasy hráva za tím United U23. Skúsenosť čeliť strelám hráča, akým je Ronaldo, či byť v okolí tejto osobnosti, je na nezaplatenie.

Prečítajte si aj

Romelu Lukaku sa raduje z gólu.Lukaku čelí kritike: Nikdy nedávaj sľub, ktorý nemôžeš dodržať!

„Cristiano je neuveriteľný profesionál. Aj za tých pár dní, čo som mal možnosť okolo neho byť a trénovať, dokazuje, že aj vo svojom veku je stále absolútnou extra triedou. Je inšpiratívne pozorovať jeho rituály, poctivosť v starostlivosti o telo a zdravie aj obrovskú sústredenosť na každý jednotlivý detail. Mal som možnosť s ním prehodiť pár slov a je to skvelý chlap," prezradil Kovář v rozhovore pre sport.cz.

„Trénujem s ním každý deň a je to fantastická škola. Dokazuje na každom tréningu, že je jedným z najlepších na svete. A verím, že kvalita kádra United je ďalším motorom tiež pre neho. Som rád za možnosť s ním zdieľať ihrisko. Jeho osobnosť aj mentalita víťaza sú výnimočné," dodáva český brankár.

Cristiano Ronaldo dokázal skórovať zatiaľ v oboch stretnutiach po návrate na Old Trafford. Dvakrát sa trafil v Premier League proti Newcastle a bol autorom jediného gólu v Lige majstrov pri prehre v Berne.

Zdieľajte:
Zdroj informácií: sport.cz

Diskusia

Podobné články