Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

VIDEO Cristiano Ronaldo potupil Dúbravkovu náhradu: O týchto jasličkách sa mu bude snívať

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo zažil návrat na Old Trafford ako z najkrajšieho sna. Dúbravkov náhradník však na jasličky od neho tak skoro nezabudne!
Ronaldo a Bruno Fernandes.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Frederick Woodman, náhradník za zraneného Martina Dúbravku v bráne Newcastle United, na zápas na Old Trafforde asi tak skoro, ak vôbec niekedy, nezabudne.

Cristiano Ronaldo si svoj návrat do Manchester United užil naplno. Dvoma gólmi prispel k hladkej výhre 4:1. Najskôr dorazil loptu zblízka za Woodmana a neskôr ho prekonal učebnicovými "jasličkami". Nočná mora každého brankára.

„Môj návrat na Old Trafford bol len krátkou pripomienkou toho, prečo je štadión Old Trafford zvaný aj ako Divadlo snov. Pre mňa to bolo vždy magické miesto, na ktorom môžete dosiahnuť všetko, na čo si pomyslíte," písal Ronaldo po vydarenom debute na instagrame.

Prečítajte si aj

Tréner Louis Van Gaal.Van Gaal sa pohádal s novinárom, Tuchel ho chváli: Na rozdiel od mnohých má "gule"!

„Spoločne s mojimi spoluhráčmi a úžasnou podporou, ktorú vždy dostávame z tribún, čelíme ceste vpred so sebadôverou a optimizmom, že budeme spoločne na konci oslavovať."

„Som hrdý na to, že som späť v Man Utd a hrám znova v Premier League. Ale predovšetkým som šťastný, že môžem pomôcť tímu! Poďme, diabli!"

Zdieľajte:
Zdroj informácií: futbalovysvet.sk

Diskusia

Podobné články