Futbalový svet Hľadať
FutbalovýSvet.sk

Real Madrid okrem Mbappeho chce budúce leto aj ďalšiu veľkú francúzsku hviezdu. Zadarmo

MADRID - Budúce leto bude pre Real Madrid veľké
Francúz Paul Pogba v drese Manchesteru United.
Zdroj: TASR/AP
Zdieľajte:

Leto 2022 sa zapíše do klubovej histórie Realu Madrid veľkým písmom. Očakáva sa, že ako voľný hráč príde na štadión Santiaga Bernabeua Kylian Mbappe, ktorému vyprší kontrakt s PSG. O Mbappeho usiloval Real Madrid už toto leto, no Paríž neakceptoval žiadnu ponuku.

V Madride evidentne stavili na francúzsku kartu. Z Rennes priviedli mladú vychádzajúcu hviezdu Eduarda Camavingu. Budúce leto chce Real Madrid priviesť zadarmo ako voľného hráča aj Paula Pogbu, ktorý stále nepredĺžil kontrakt s Manchesterom United a končí mu zmluva. Informuje o tom portál defensacentral.com.

Prečítajte si aj

Manchester United, radosť hráčov.Získali tri hviezdy. Manchester United si už určil hlavnú prestupovú prioritu na budúce leto

Real Madrid verí, že Camavinga a Pogba môžu do tímu priniesť rozličné veci a treba vziať do úvahy, že budúce leto môže "biely balet" prísť o Luku Modriča a Isca, ktorým končia zmluvy. Dodáva spomínaný zdroj.

Pogba stále nepredĺžil na Old Trafforde zmluvu a o štyri mesiace môže začať slobodne rokovať s Realom Madrid alebo ktorýmkoľvek iným klubom. Začne vznikať v Madride silná francúzska kolónia?

Zdieľajte:
Zdroj informácií: defensacentral.com

Diskusia

Podobné články